Reklama
 • Czwartek, 7 lipca 2016 (13:00)

  Jeszcze kilkanaście lat temu egzotyczna. Dziś swoją popularnością pokonała inne wschodnie pomysły na aktywność, w tym także opisywane przez nas 16 lat temu tai chi. Teraz joga gości w parkach, salach gimnastycznych i naszych domach. Bo pomaga zatrzymać się w pędzie, przegonić stres i przywrócić ciału sprężystość. Przekonały się o tym także Khrystyna i Elżbieta.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 6 lipca 2016 (13:05)

  Żeby mięśnie harmonijnie się rozwijały, wprowadzaj zmiany w ćwiczeniach. Wykorzystuj przyrządy, takie jak duża piłka czy guma. Sprawią one, że trening będzie bardziej efektywny, zadziała na większą grupę mięśni i... nie znudzi ci się za szybko!  Siedząc na piłce, napnij mięśnie brzucha, wyprostuj plecy, ramiona wyciągnij przed siebie. Odchylaj tułów do tyłu i powoli wracaj do wyprostu.  Stań prosto w wykroku, stopą z przodu przydepnij gumę. Napinaj bicepsy, równocześnie przy

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 5 lipca 2016 (13:05)

  Nawet jeżeli twojej figurze daleko do linii klepsydry, zawsze możesz nad tym popracować. Wystarczy kilka razy w tygodniu poćwiczyć – zobaczysz, że mięśnie skośne brzucha się wzmocnią i ładnie zarysują pod skórą. Zyskaj wymarzone wcięcie i pożegnaj boczki! Usiądź na podłodze, dłonie oprzyj za plecami. Ugięte nogi w kolanach złącz ze sobą i przenoś je raz prawą, raz na lewą stronę. Nogi złącz, rękami oprzyj się z tyłu. Siedząc na jednym biodrze, unoś jak najwyżej możesz i opuszcz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 1 lipca 2016 (13:05)

  Każda z nas pragnie dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym. Do lata, na szczęście, masz jeszcze dość czasu, żeby popracować nad ciałem – zmniejszyć obwód talii, wysmuklić i ujędrnić uda. Wzmocnij działanie ćwiczeń, włączając piłkę i ciężarki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 28 czerwca 2016 (15:00)

  Znasz to uczucie, kiedy po kilku minutach noszenia ciężkich toreb Twoje ramiona odmawiają posłuszeństwa? Chcesz pięknie wyglądać w letnich stylizacjach? W ostatnim odcinku polecam kilka ćwiczeń – one pomogą Ci uzyskać wymarzony efekt.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 28 czerwca 2016 (11:00)

  W tym odcinku chciałbym skupić się na tzw. spięciu prostym brzucha. Jednym z moich ulubionych ćwiczeń jest sprawdzian, czyli sto powtórzeń. Jego wykonanie w pełnym zakresie świadczy o tym, że mamy dobrze wypracowane i silne mięśnie brzucha.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 27 czerwca 2016 (13:05)

  Twoje nowe buty szybko się deformują, a po dłuższym spacerze bolą cię nogi? To może być płaskostopie! Jak z nim walczyć?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 23 czerwca 2016 (14:00)

  Nie ma na co czekać, warto już dziś wziąć się do roboty! Jeśli martwisz się, że Twoje biodra, uda i pośladki są zbyt mocno zaokrąglone, zastosuj zestaw ćwiczeń, które prezentuję poniżej. Możesz je wykonać w domu, rano lub wieczorem. Jedyne, czego Ci potrzeba, to motywacja i dwie butelki wody zamiast ciężarków. Systematyczność Wszystkie ćwiczenia przyniosą efekt, jeśli będziesz je wykonywać systematycznie! Pamiętaj, żeby znaleźć na nie czas 3 razy w tygodniu. Między ćw

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 czerwca 2016 (15:05)

  Ta latynoska gwiazda doskonale wie, że krągłe i kształtne pośladki, nawet w większym rozmiarze, przyciągają męskie spojrzenia! Ale jej słynna pupa to nie dar od losu, tylko efekt tańca i ćwiczeń: przysiadów, wymachów nóg... Do dzieła zatem!  Połóż się na brzuchu, ręce połóż pod brodą. Nogi wyprostuj. Napinając mięśnie pośladków, unoś je i trzymaj przez chwilę w górze.  Stań wyprostowana z dłońmi opartymi na biodrach. Unoś do tyłu wyprostowaną nogę tak, by napinał się pośladek.  W klęku pod

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 czerwca 2016 (15:00)

  Wakacyjne stroje zwykle są wydekoltowane. Chcesz się dobrze w nich prezentować, ale się martwisz, że twój biust nie jest zbyt jędrny? Zacznij trenować, a do lata zdążysz się doczekać spektakularnych efektów! Dłonie złącz wnętrzami na wysokości klatki piersiowej. Przez kilka sekund napieraj na siebie rękami, przerwij na chwilę i ponów ćwiczenie. Rozciągaj przed sobą jak najmocniej gumę. Trzymaj ramiona prosto. Policz do 8 i opuść ręce. Ćwiczenie powtórz 10 razy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0