Reklama
 • Poniedziałek, 13 lipca 2015 (11:05)

  Zaopatrz się w gumową taśmę. To świetny przyrząd gimnastyczny, odpowiedni nawet dla początkujących ćwiczących. Pomaga wzmocnić mięśnie całego ciała i pozwala na stosunkowo szybką utratę centymetrów w obwodzie ud, pośladków i talii.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 lipca 2015 (13:05)

  Specjaliści przyznają, że jogging jest jednym z najlepszych sposobów, by wzmocnić kości. Każdy może go uprawiać. Jednak pod pewnymi warunkami. ✔ Upewnij się u lekarza, że nie występuje u ciebie zaawansowana osteoporoza – jest, niestety, przeciwwskazaniem. ✔ Zadbaj o odpowiednie, sportowe obuwie – amorty zujące obciążenia (ale bez dodatkowego stabilizatora). Jeśli masz stwierdzone płaskostopie, powinnaś zaopatrzyć się w buty, które mają dodatkowe umocnienie od wewnętrznej strony. ✔ Zacz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (15:00)

  Wcale nie trzeba implantów, żeby mieć kształty Jennifer Lopez. Jeżeli marzysz o seksownych krągłościach, to... no, cóż, rusz pupę! A mówiąc dokładniej: wstań z kanapy i zacznij ćwiczyć. Postaraj się codziennie wygospodarować kwadrans, żeby wykonać nieskomplikowany trening. Efekty będą oszałamiające!  Stojąc na szeroko rozstawionych nogach rób przysiady, pilnując, by kolanami nie wykraczać poza stopy (pracuj pośladkami!). Powtórz 30 razy.  Uklęknij, podpierając się łokciami. Jedną nogę wypro

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (08:00)

  Choć od ćwiczeń biust ci raczej nie urośnie, to jednak nie powinno cię to zniechęcać. Trening poprawi stan mięśni podtrzymujących piersi, a więc sprawi, że lekko się uniosą i nabiorą ładniejszego kształtu. Plus lepsze ukrwienie i ujędrnienie skóry w pakiecie! Wyprostuj ramiona przed sobą. Na zmianę opuszczaj raz jedną rękę z hantlą, raz drugą! Powtarzaj jak obok. Stań prosto, trzymając łokcie blisko ciała. Napnij mięśnie ramion i barków. Unoś ciężarki naprzemiennie lewą i prawą ręką, w trzech

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 9 czerwca 2015 (08:00)

  Prostuj plecy, ściągaj łopatki, wypinaj biust do przodu i ćwicz! Dzięki temu twoje piersi będą jędrne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 8 czerwca 2015 (13:00)

  3 Otwieramy usta, wysuwamy dolną szczękę tak daleko, jak to możliwe, i cofamy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 czerwca 2015 (08:05)

  Wstydzisz się oponki, więc zamierzasz w największe upały męczyć się na plaży w jednoczęściowym kostiumie? To bez sensu... Zacznij wzmacniać mięśnie brzucha i rzeźbić talię. Masz na to co najmniej miesiąc! Codziennie trenuj, a sama zobaczysz efekty.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 maja 2015 (13:05)

  Na ćwiczenia nie mamy czasu, więc każdą minutę wykorzystujemy na intensywny trening, a rozciąganie pomijamy. To błąd, bo ten etap treningu jest niezwykle ważny. Bez niego mięśnie mogą ulec przykurczeniu i figura przestanie prezentować się atrakcyjnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 25 maja 2015 (09:05)

  Zanim rozpoczniesz właściwe ćwiczenia, musisz przygotować do nich mięśnie całego ciała. Dzięki kilkuminutowej dynamicznej rozgrzewce znacznie poprawisz skuteczność treningu i ochronisz się przed ewentualnymi kontuzjami.  Poskacz przez dwie minuty. Najpierw lekko przeskakuj z nogi na nogę, zakończ mocnymi odbiciami w górę.  Zacznij od energicznego marszu w miejscu. Podnoś wysoko kolana i wymachuj ramionami. Wreszcie, maszerując, łącz przed sobą łokcie i przeciwległe kolana.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 maja 2015 (11:05)

  Czy wiesz, że garbiąc się, nie tylko wyglądasz na niższą, ale także obciążasz kręgosłup, sprawiasz, że linia biustu obniża się, a skóra dekoltu traci jędrność? Zatem najwyższy czas wzmocnić mięśnie pleców i zadbać o poprawienie sylwetki!

  Czytaj więcej Komentarzy:0